Drobečková navigace

Úvod > Čerpadlo ZDARMA k vrtané studni

Čerpadlo ZDARMA k vrtané studni

Tato AKCE byla k 31.3.2023 UKONČENA !!!!!!!

Pokud si u nás objednáte vrtanou studnu získáte k ní automaticky instalované čerpadlo s výtlakem 100m. Součástí vrtané studny je od nás také kompletní povolení a dokumentace potřebná k oficiálnímu vrtání studny a jejímu užívání. A pokud máte zájem nabízíme vám také úvodní nezávazná konzultace a výběr místa pro studnu a případné kompletní napojení studny na rozvody vody pro stavbu nebo automatické závlahové systémy.

Vrtaná studna s povolením a čerpadlem ZDARMA

čerpadlo ZDARMA ke každé vrtané studni, vyřídíme povolení a vrtáme po celé ČR Pokud se vrtá nová studna je nutné zachovat i administrativní postupy, zejména veškerá povolení týkající se vrtání studny a následného odběru vody z ní. Všechny tyto povolení a dokumenty pro vás zařídíme a ušetříme vás následných nepříjemností, pokud a složitého dodatečného řešení povolení pro vrtanou studnu. A jako bonus vám nyní v zimních měsících nabízíme ke každé vrtané studni zapojené čerpadlo do studny s výtlakem 100 m.  Čerpadlo ZDARMA od nás dostane automaticky každý kdo si u nás objedná vrtanou studnu v době od 25.1.2023 do odvolání této naší akce. Studny vrtáme po celém území ČR.

Nezávaznou konzultaci nebo vrtanou studnu si u nás můžete objednat na telefonickém čísle +420 725 864 111 nebo přes poptávkový formulář na konci stránky s kontakty na tomto webu ZDE

Smart-Zahrady, s.r.o. – jsme specialisty na vrtané studny, automatické závlahové systémy a robotické sekačky

Objednejte si vrtanou studnu nebo konzultaci k ní ZDE:

Nezávaznou konzultaci a info získáte na tomto čísle: +420 725 864 111